Ota yhteyttä

Ota yhteyttä, niin kerromme mielellämme lisää siitä, minkälaisia palveluja DRA tarjoaa lääke- ja terveysteknologia-alan yrityksille. Voimme auttaa yritystänne toimimaan menestyksekkäästi pohjoismaisilla markkinoilla.

Partners

Kaija
Korpiaho-Haga

CEO, Partner

Puh: +358 9 825 64 244
Mobiili: +358 40 525 7545
S-posti: kaija.korpiaho-haga@dra.fi

Eeva-Liisa
Rahko

Partner, R&D Director

Puh: +358 9 825 64 241
Mobiili: +358 40 590 2511
S-posti: eeva-liisa.rahko@dra.fi

Eija
Hartikainen

Partner, R&D Director

Puh: +358 9 825 64 243
Mobiili: +358 400 012446
S-posti: eija.hartikainen@dra.fi

Sales

Pauliina
Lajunen

COO, Unit Head (Sales and Marketing)

Puh: +358 9 825 64 206
Mobiili: +358 44 773 5840
S-posti: pauliina.lajunen@dra.fi

Nina
Andersson

Sales Manager

Puh: +358 9 862 64 321
Mobiili: +358 50 522 4258
S-posti: nina.andersson@dra.fi

Kenneth
Hollmén

Key Account Manager

Puh: +358 9 825 64 238
Mobiili: +358 50 5904 321
S-posti: kenneth.hollmen@dra.fi

Ulla-Riikka
Laitinen

Growth & Marketing Manager

Puh: +358 9 825 64 224
Mobiili: +358 40 743 3697
S-posti: ulla-riikka.laitinen@dra.fi

Jussi
Rysä

Unit Head (Market Access, Translations), Senior Sales Manager

Puh: +358 9 825 64 214
Mobiili: +358 40 8246 845
S-posti: jussi.rysa@dra.fi

Unit heads

Pauliina
Lajunen

COO, Unit Head (Sales and Marketing)

Puh: +358 9 825 64 206
Mobiili: +358 44 773 5840
S-posti: pauliina.lajunen@dra.fi

Eija
Kinos

Unit Head (CMC, GMP, GDP, Health Tech)

Puh: +358 9 825 64 205
Mobiili: +358 40 529 2211
S-posti: eija.kinos@dra.fi

Jussi
Rysä

Unit Head (Market Access, Translations), Senior Sales Manager

Puh: +358 9 825 64 214
Mobiili: +358 40 8246 845
S-posti: jussi.rysa@dra.fi

Pirkko
Talvio

Unit Head (Regulatory Services)

Puh: +358 9 825 64 258
Mobiili: +358 44 456 4391
S-posti: pirkko.talvio@dra.fi

Sari
Virtanen

Unit Head (PV, Marketing Compliance, Medical Services)

Puh: +358 9 825 642 53
Mobiili: +358 44 456 4454
S-posti: sari.virtanen@dra.fi

Public Relations

Saila
Schönberg

Head of Communications and Public Relations

Puh: +358 9 862 64328
Mobiili: +358 40 076 4497
S-posti: saila.schonberg@dra.fi

Toimisto

Osoite

Katuosoite:
DRA Consulting Oy
Pakkalankuja 7
01510 Vantaa, Suomi
Kartta »

Yhteystiedot

Puhelin: +358 9 825 64 200
Yhteydenotot: info@dra.fi
Sähköpostit: etunimi.sukunimi@dra.fi

Laskutus

Y-tunnus:
FI17750836
Sähköinen laskutusosoite:
003717750836
Sähköisen laskutuksen operaattori:
OpusCapita Solutions Oy
Sähköposti: invoicing@dra.fi